Ota yhteyttä kun tarvitset luotettavaa yhteistyökumppania - Metallisorvaamo M.Hakala.

Yhteystiedot

Metallisorvaamo M.Hakala
Juholankatu 3
45130 Kouvola

Y-tunnus: 0398049-7

Toimitusjohtaja

Tomi Westman

tomi.westman@mhakala.fi
+358 40 843 9263

Myynti

Jarmo Saksa

jarmo.saksa@mhakala.fi
+358 40 843 9262

Tommi Himanen

tommi.himanen@mhakala.fi
+358 50 505 1790

Kai Salakka

kai.salakka@mhakala.fi
+358 40 843 9261

Tuotantovastaava

Mika Hirvonen

mika.hirvonen@mhakala.fi
+358 40 843 9267

Työnjohtaja

Jari Blomqvist

jari.blomqvist@mhakala.fi
+358 50 408 5119

Verkkolaskuosoitteemme:

Verkkolaskuosoite: 003703980497
Välittäjä: MAVENTA
Välittäjätunnus: 003721291126 tai MAVENTA

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, tulee paperilaskut postittaa alla olevaan osoitteeseen:

Metallisorvaamo M. Hakala Oy
03980497
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostiosoite/ skannauspalvelu mihin laskut voidaan myös ohjata on:
invoice-03980497@kollektor.fi

Yhteydenotto

Voit jättää yhteydenottopyynnön täyttämällä alla olevan lomakkeen. Otamme yhteyttä mahdollisimman pian.

    Rekrytointi

    Jätä avoin työhakemus täyttämällä oheinen lomake. Jätä joko CV tai kirjoita lyhyesti koulutuksestasi ja työkokemuksestasi.