Ota yhteyttä kun tarvitset luotettavaa yhteistyökumppania - Metallisorvaamo M.Hakala.

Yhteystiedot

Metallisorvaamo M.Hakala
Juholankatu 3
45130 Kouvola

Y-tunnus: 0398049-7

 

Johto

Janne Vainio

Hallituksen puheenjohtaja
Toimitusjohtaja
janne.vainio@mhakala.fi
+358 40 556 3635

Pertti Kyynäräinen

Hallituksen jäsen
pertti.kyynarainen@mhakala.fi
+358 50 517 9455

Talous

Tiina Töyrylä

Talouspäällikkö
tiina.toyryla@mhakala.fi
+358 44 575 3565

Myynti

Tommi Himanen
Tommi Himanen

Avainasiakaspäällikkö
tommi.himanen@mhakala.fi
+358 50 505 1790

Kai Salakka
Kai Salakka

Avainasiakaspäällikkö
kai.salakka@mhakala.fi
+358 40 843 9261

Tuotanto

Mika Hirvonen
Mika Hirvonen

Tuotantovastaava
mika.hirvonen@mhakala.fi
+358 40 843 9267

Jari Blomqvist

Työnjohtaja
jari.blomqvist@mhakala.fi
+358 50 408 5119

Esa Rainio

Työnjohtaja
esa.rainio@mhakala.fi
+358 50 345 5219

Verkkolaskuosoitteemme:

Verkkolaskuosoite: 003703980497
Välittäjä: MAVENTA
Välittäjätunnus: 003721291126 tai MAVENTA

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, tulee paperilaskut postittaa alla olevaan osoitteeseen:

Metallisorvaamo M. Hakala Oy
03980497
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostiosoite/ skannauspalvelu mihin laskut voidaan myös ohjata on:
invoice-03980497@kollektor.fi