Ota yhteyttä kun tarvitset luotettavaa yhteistyökumppania - Metallisorvaamo M.Hakala.

Yhteystiedot

Metallisorvaamo M.Hakala
Juholankatu 3
45130 Kouvola

Y-tunnus: 0398049-7

Toimitusjohtaja

Tomi Westman

tomi.westman@mhakala.fi
+358 40 843 9263

Myynti-insinööri

Jarmo Saksa

jarmo.saksa@mhakala.fi
+358 40 843 9262

Tommi Himanen

tommi.himanen@mhakala.fi
+358 50 505 1790

Myynti

Kai Salakka

kai.salakka@mhakala.fi
+358 40 843 9261

Tuotantovastaava

Jouni Porkka

jouni.porkka@mhakala.fi
+358 40 843 9266

Työnjohtaja

Mika Hirvonen

mika.hirvonen@mhakala.fi
+358 40 843 9267

Jari Blomqvist

jari.blomqvist@mhakala.fi
+358 50 408 5119

Verkkolaskuosoitteemme:

OVT-tunnus: 003703980497
Verkkolaskuosoite: 003703980497

Operaattorin tunnus: BAWCFI22
Operaattori: Basware

Mikäli ette pysty toimittamaan laskujanne verkkolaskuina, tulee paperilaskut postittaa alla olevaan osoitteeseen:

Metallisorvaamo M. Hakala Oy
##003703980497##
PL 683
00026 BASWARE

Yhteydenotto

Voit jättää yhteydenottopyynnön täyttämällä alla olevan lomakkeen. Otamme yhteyttä mahdollisimman pian.

Rekrytointi

Jätä avoin työhakemus täyttämällä oheinen lomake. Jätä joko CV tai kirjoita lyhyesti koulutuksestasi ja työkokemuksestasi.